Ve společnosti Friedrichs & Rath se specializujeme na výrobu technických plastových dílů a montážních sestav, zejména pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Kromě toho pracujeme pro zákazníky ze spotřebního a také leteckého průmyslu.

Vyrábíme širokou škálu technických přesných dílů z nejrůznějších termoplastů. Kromě klasického vstřikování plastů používáme širokou škálu inovativních vstřikovacích procesů, jako je vícesložkové vstřikování nebo technologie „In Mold Decoration“ / IMD. Pracujeme také s nejnovější automatizační technologií.

Automobilový průmysl

Automobilový průmysl

Pro automobilový průmysl vyrábíme technické velmi přesné díly a montážní sestavy především v následujících segmentech: řízení motoru, přívod paliva, technologie brzdových systémů, osvětlení, senzory, pedály, široká škála typů pouzder a krytů (pouzdra čerpadel, termostatů, ventilátorů, převodovek, snímačů) a ve stále větší míře i součástech pro elektromobilitu.

Našimi plastovými díly jsme vybavili již miliony automobilů, bez ohledu na světový kontinent. Skupina Friedrichs & Rath dodává svým zákazníkům vysoce kvalitní přesné díly a montážní sestavy, jež se každý den osvědčují v celosvětovém používání.

Ostatní obchodní oblasti

Ostatní obchodní oblasti

Pro zákazníky z leteckého průmyslu vyrábíme části vybavení kabiny, například pomocí technologie IMD. V oblasti spotřebního průmyslu dodáváme známým výrobcům inovativních výrobků kvalitní produkty. Do elektrotechnického průmyslu dodáváme například díly nejvyšší kvality pro obzvlášť tiché elektrické pohony a spínače nebo konektory s dlouhou životností.