Společnost Friedrichs & Rath GmbH s přibližně 220 zaměstnanci vyrábí technické přesné plastové díly na více než 60 vstřikovacích lisech s uzavírací silou 200 až 5 000 kN a dosahuje tak ročního obratu přibližně 40 milionů eur (z toho přibližně 85% automobilový průmysl).

Společnost v Extertalu má rozsáhlé know-how mimo jiné v oblasti zpracování technických vysoce výkonných termoplastů, v oblasti vícesložkového vstřikování až se 4 různými materiály a v konstrukci a provozu komplexních automatizačních systémů, např. pro předřazené aplikace nebo následné montážní činnosti nebo testování součástí.

Jako kompetenční centrum skupiny společností, Friedrichs & Rath GmbH podle potřeby zpřístupňuje základní obchodní a technické průřezové funkce ostatním společnostem ve skupině (např. key account management, řízení projektů, technická podpora).

Společnost je certifikována dle IATF 16949 (mezinárodní standard kvality automobilového průmyslu), ISO 14001 (environmentální management) a ISO 50001 (energetický management).

Kontakt a navigace ke společnosti Friedrichs & Rath GmbH v Extertal - Lippe, Německo

VÍCE